О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій зустрівся з урядовими високопосадовцями Австралії

 14-08-2017 18:50 

7 і 9 серпня 2017 р. в Канберрі та 1 і 10 серпня 2017 р. у Мельбурні Австралія, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій мав робочі зустрічі з австралійськими урядовими високопосадовцями, щоб обговорити питання, пов’язані з подальшою підтримкою України та забезпеченням миру і стабільності в світі.

Президент СКУ подякував Австралії за підтримку України в боротьбі з гібридною війною Російської Федерації, відзначивши зокрема надання зимового обмундирування для українських збройних сил, курси з підвищення кваліфікації для українських офіцерів та санкції проти Російської Федерації. Він також подякував Австралії за визнання Голодомору геноцидом українського народу.

Евген Чолій закликав Австралію до подальшої підтримки України в захисті своєї територіальної цілісності та акцентував, що одночасно з захистом своїх кордонів Україна активно реформується, модернізується, поборює корупцію та має великі можливості для економічного розвитку.

Президент СКУ заохочував, щоб Прем’єр-міністр Австралії відвідав Україну.

Рівнож Евген Чолій наголосив на важливості активної Парламентської групи Австралія-Україна та щоб її Голова відвідав Україну.

Окремо Президент СКУ наголосив, що трагічне знищення літака Малайзійських авіаліній рейсу MH17 є явним свідченням загрози російського імперіалізму для глобального миру і безпеки.

У зустрічах разом з Президентом СКУ взяв участь Генеральний секретар СКУ та Голова Союзу українських організацій у Австралії Стефан Романів. Посол України в Австралії Микола Кулініч також узяв участь у зустрічах у Канберрі.

“Світовий Конґрес Українців закликає Австралію і далі підтримувати Україну, яка зупиняє просування російської агресії на Захід,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Список осіб, з якими зустрівся Президент СКУ:

Аткінсон Брюс, Президент Законодавчої ради Вікторії
Білик Катрина, Сенатор, Заступник Голови Парламентської групи Австралія-Україна
Брукс Колін, Спікер Законодавчої асамблеї Вікторії
Гансен Мюррей, Голова штабу, Офіс Міністра закордонних справ Австралії
Крютер Кріс, Депутат Парламенту, Голова парламентської групи Австралія-Україна та Голова Підкомітету з питань закордонних справ та допомоги
Mеґі Кевін, Асистент Секретаря Відділу з питань Північної, Південної та Східної Європи, Департамент закордонних справ і торгівлі Австралії
Скотт Робін, Міністр фінансів та багатокультурності Вікторії
Сезілья Зед, Сенатор, Асистент Міністра соціальної служби і багатокультурності Австралії (від імені Прем’єр-міністра Австралії)
Сміт Тоні, Спікер Палати Представників Австралії

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 16
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: