О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців засуджує вирок щодо колишнього Директора Бібліотеки української літератури в Москві

 07-06-2017 13:32 

Світовий Конґрес Українців засуджує вирок Міщанського районного суду Москви від 5 червня 2017 р. колишньому Директору Бібліотеки української літератури в Москві Наталії Шаріній щодо умовного ув’язнення на чотири роки за політично вмотивованими звинуваченнями.

Наталія Шаріна була арештована 28 жовтня 2015 р. після рейдів у Бібліотеці української літератури і в її квартирi та звинувачена в “розпалюванні національної ворожнечі чи ненависті”. З того часу вона була під домашнім арештом.

Відома правозахисна організація “Міжнародна амністія” так відреагувала на цей вирок: “Засудження Наталії Шаріної, колишнього Директора державної Бібліотеки української літератури в Москві, за зберігання “екстремістських книжок” демонструє цілковиту наругу над верховенством права та висвітлює недоліки у незалежності судової системи Росії”.

“Світовий Конґрес Українців закликає міжнародне співтовариство, у тому числі всіх комісарів з людських прав і правозахисні організації, вжити негайних заходів у відповідь на це грубе порушення людських прав і зневагу до верховенства права та захистити фундаментальні свободи всіх національних меншин у Російській Федерації,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 19
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: