О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Для ЗМІ: Переселенки та жінки з приймаючих громад разом покажуть якою є роль жінок у процесах відновлення та побудови миру

 07-06-2017 21:54 


Київ, 8 червня – структура ООН Жінки та Уряд України зберуть разом переселенок з різних регіонів України на інтерактивний семінар. Під час заходу жінки, котрі були змушені залишити свої домівки через збройний конфлікт, покажуть надихаючу театральну виставу про бар'єри, з якими вони стикаються на шляху до соціальної інтеграції та про те, як їм вдається долати перешкоди і розбудовувати мир у приймаючих громадах.


Вистава проходитиме 8 червня о 16:30 у готелі «Президент» (Європейська зала, вул. Госпітальна, 12) в рамках семінару на тему дотримання принципів прав жінок у процесах відновлення та побудови миру. Виконавча директорка структури ООН Жінки, пані Фумзілє Мламбо-Нгкука, її Високоповажність Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, та Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, пан Вадим Черниш, відкриють театральну виставу, яка продемонструє сильні історії з життя жінок-переселенок та буденність, з якою їм доводиться щодня стикатись.

Кожна жінка, яка братиме участь у виставі, має за плечима великий досвід подолання викликів та труднощів, пов’язаних із внутрішнім переселенням. Після вистави, представники ЗМІ матимуть змогу взяти коментарі у акторок про їхній досвід переселення, а також про те, як участь у форум-театрі допомогла їм знайти шляхи подолання цих труднощів.

Жінки та діти становлять більшість серед внутрішньо переміщених осіб (63%), які переїхали з постраждалих від збройного конфлікту регіонів України. Через переселення жінки стикаються із стигматизацією та різними формами дискримінації. Збройний конфлікт та глибока безпекова, соціальна, економічна та політична криза останніх трьох років поглибила вже існуючі ґендерні нерівності та спричинила нові бар’єри на шляху захисту та реалізації прав жінок в контексті прав людини в Україні.

Брак адекватних послуг соціальної допомоги у приймаючих громадах спричинив збільшення навантаження на жінок. Посилилось традиційне сприйняття жінок як берегинь, котрі опікуються людьми похилого віку, людьми з обмеженими можливостями та дітьми. Жінки беруть на себе відповідальність за соціальний та економічний добробут власних сімей, включно з хатньою роботою, забезпеченням житлом в умовах, коли у приймаючих громад і так обмежені ресурси.

Структура ООН Жінки організовує інтерактивні театральні вистави, щоб надихнути жінок-переселенок на пошук рішень щоденних проблем та на те, щоб ставати агентками змін у своїх нових громадах.Про структуру ООН Жінки:

ООН Жінки – структура ООН, що спрямовує свої зусилля на досягнення ґендерної рівності та уповноваження жінок. Захищаючи права жінок та дівчат, структура ООН Жінки була створена для прискорення прогресу у забезпеченні їхніх потреб у всьому світі. Структура ООН Жінки працює в Україні з 2012 року з метою, щоб кожна жінка та дівчинка мала доступ до рівних прав та можливостей, брала участь у прийнятті рішень та відчула на собі результати розвитку, відновлення та побудови миру. Щоб дізнатися більше, будь ласка, відвідайте http://ukraine.unwomen.orgЗа додатковою інформацією звертайтесь:

Євгенія Кузнєцова,

Національна консультантка з комунікацій структури ООН Жінки в Україні

ievgeniia.kuznietsova@unwomen.org

+38 068 119 58 77

рейтинг: 18
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: