О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Британська поліція зацікавилася померлими родичами російського екс-шпигуна Скрипаля

 10-03-2018 14:13 

Слідчі в британському місті Солсбері працюють на цвинтарі, де поховані дружина і син колишнього російського розвідника Сергія Скіпаля, повідомила британська газета The Guardian.

За даними газети, поліцейські оточили ділянку, де поховані родичі Скрипаля. Над могилою сина звели намет. Слідчі взяли з місць поховання якісь зразки для розслідування справи про отруєння Скрипаля.

За даними поліції, дочка колишнього офіцера ГРУ за три дні до отруєння відвідувала могилу брата в день його народження.

Раніше стало відомо, що в Солсбері близько 180 військовослужбовців розпочали дезактивацію об'єктів, заражених нервово-паралітичним речовиною.

66-річного Сергія Скрипаля і його дочку Юлію виявили непритомними на лавці біля торгового центру в британському Солсбері 4 березня. Вони перебувають у лікарні в критичному стані. Британські слідчі заявили, що Скрипаль і його дочка отруїлися рідкісною нервово-паралітичною речовиною.

Британська влада обіцяє Москві рішучу відповідь у разі, якщо буде доведена причетність Росії до отруєння. У Москві заявили про непричетність і поскаржилися на «антиросійську істерію» в британських ЗМІ.

У грудні 2004 року ФСБ заарештувала Скрипаля за звинуваченням у співпраці з англійською розвідкою. У серпні 2006 року Московський окружний військовий суд позбавив Скрипаля всіх звань і засудив до 13 років в'язниці. У 2010 році він був помилуваний поряд з трьома іншими росіянами. Пізніше їх обміняли на затриманих у США російських агентів.


https://www.radiosvoboda.org/a/news/29090284.html


рейтинг: 29
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: