О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ вітає рішення ЄС про надання Україні нової макрофінансової допомоги

 16-07-2018 00:08 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає остаточне рішення Європейського Союзу (ЄС) про надання Україні четвертого пакета макрофінансової допомоги (МФД), яке було підписане 4 липня 2018 р. Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні. Цей пакет МФД загальною сумою 1 млрд. євро у середньо- та довгострокових позиках спрямований на те, щоб допомогти частково компенсувати потреби України в зовнішньому фінансуванні протягом 2018-2019 рр. та запропонувати додаткові стимули для здійснення у країні реформ з урахуванням низки політичних умов.

МФД є інструментом ЄС, який допомагає сусіднім країнам покривати потреби їхніх платіжних балансів та здійснювати структурні економічні реформи. Від початку російської агресії в 2014 р. ЄС виділив Україні 2,8 млрд. євро МФД. За даними Європейської Комісії, це є рекордною сумою, яку ЄС будь-коли надавав третьому партнеру, що явно свідчить про підтримку соціально-економічного розвитку України з боку ЄС.

Європейська Комісія вже визнала прогрес України впродовж кількох останніх років у реформуванні таких сфер, як енергетика, державне управління, соціальні гарантії, управління державними фінансами та судова система. Виділення останнього пакета МФД буде залежати від реалізації Україною ще кількох реформ, що включає ефективну перевірку декларацій активів чиновників, перевірку даних про власників компаній та подальше поліпшення управління державними фінансами. Вичерпний перелік умов з відповідними строками виконання буде включений до Меморандуму про взаєморозуміння, який перебуває в процесі узгодження між Україною та ЄС.

“Світовий Конґрес Українців вітає рішення Європейського Союзу виділити Україні черговий пакет макрофінансової допомоги, оскільки це є ще одним чітким сигналом про її значну міжнародну підтримку,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою

рейтинг: 19
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: