О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Комісія Качанівської колонії у ЦКЛ 5 почала розгляд питання Ю.Тимошенко

 01-01-1970 03:00 

Комісія Качанівської виправної колонії розпочала розгляд питання щодо пом’якшення умов тримання Юлії Тимошенко. Про це УНН повідомили у ДПтСУ.

“Комісія Качанівської виправної колонії на території ЦКЛ № 5 вже розпочала розгляд питання щодо можливості пом’якшення умов тримання засудженої Юлії Тимошенко. Розгляд питання почався у присутності самої Ю.Тимошенко та її адвокатів”, — зазначили у ДПтСУ.

Як повідомляв УНН, згідно рішення комісії Качанівської виправної колонії (№ 54), розгляд питання Ю. Тимошенко відбувається в умовах виїзного засідання.

З відповідною пропозицією на початку засіданні комісії виступила член комісії Оксана Кошлич.

“У зв’язку з тим, що розгляд таких питань, як правило, відбувається у присутності засудженої особи, а засуджена Ю. Тимошенко перебуває на реабілітації у медичному закладі, тому пропоную розглянути можливість здійснення виїзного засідання до місця її знаходження”, — сказала вона.

Члени комісії підтримали пропозицію члена комісії та виїхали для проведення засідання до Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці.

“Це з нашого боку, вважаю, гуманний крок на зустріч засудженій особі”, — додав начальник Качанівської виправної колонії (№ 54) Ігор Колпащіков.

Як повідомляв УНН, комісія Качанівської колонії сьогодні розгляне питання засудженої Юлії Тимошенко стосовно можливості її переведення до дільниці соціальної реабілітації.


lb.ua


рейтинг: 0
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: