О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


ЕС, на жаль, вироджується у карикатурну подобу ссср із домінуванням Німеччини і з Францією, яка їй підгавкує

 01-02-2020 20:41 

ЕС, на жаль, вироджується у карикатурну подобу ссср із домінуванням Німеччини і з Францією, яка їй підгавкує, й це є саме те, від чого захотіли звільнитися британці.

Історична неприязнь бритів до французів (і навпаки) жива й нікуди не поділася, й вони ніколи не пробачать німцям двох світових воєн і своїх воєнних цвинтарів по всій Европі.

І на цьому майже ґенетичному тлі брити відмовилися й далі терпіти самодурство ніким не обраних, дуже високооплачуваних евробосів, неможливість застосовувати власні закони, втрату суверенітету над своїми територіяльними водами (рибальство); вони не хочуть европейського військового союзу зі спільними збройними силами на противагу НАТО, до якого, схоже, крокує Европа, й вони проти запровадженого ЕС квотованого прийому міґрантів.

І це тільки найголовніші британські "не хочемо", є дуже багато інших. Усі три з половиною роки після референдуму про Брекзит згадані евробоси свідомо й демонстративно перешкоджали прийняттю угоди з Британією, принижували її лідерів, відкидали всі її пропозиції, не йшли на жодні компроміси - з єдиною метою зробити так, щоб відлякати всіх інших охочих до Екзиту деінде - були вже розмови про фрекзит, нідекзит і т.п.).

Якщо ЕС сподівався, що такою, м'яко кажучи, недружньою) тактикою він британців знеохотить і втримає, то він досяг протилежного. Хтось у ЕС - здається, Туск під кінець своєї каденції - це публічно визнав і покаявся.

А щодо фінансів, то фунт стерлінґів за останні перед Брекзитом два тижні помітно подорожчав проти евро.

Серед британців дуже поширена думка, що німці захопили Европу, як то кажуть, не києм, то палицею - війну в Европі програли, натомість узяли її в інший спосіб.

"Брити програли німцям Европу і, за визначенням, вимушені були вийти з німецької Европи, щоби не носити швабам тапки. Але вони не можуть бути одинокими в Европі.

А тому - у них немає виходу, як створювати альтернативу франко-німецько-російській Европі - британсько-польсько-українську з рештою центральної і східної Европи: Балтія, Скандинавія, Кавказ, Балкани (стара вотчина Британії). І вони це вже роблять."(с)


Lesya Porutska-Sakovych


рейтинг: 33
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Комментарии
Зарегистрированный геннадій логвиненко 2020-02-04 22:30:51
  Франція підгавкує Німеччині традиційно, як колись Петен підгавкував Гітлеру.
  0   |   0  
Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: