О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент Світового Конґресу Українців здійснив візит до Ватикану

 12-07-2018 12:57 

5 і 6 липня 2018 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив робочий візит до Ватикану, у ході якого просував питання про визнання Патріаршого статусу Української Греко-Католицької Церкви та про важливість подальшої підтримки України.

Під час зустрічі з Префектом Конґреґації Східних Церков Римської курії, Кардиналом Леонардо Сандрі, Президент СКУ подякував Ватикану за визнання Голодомору геноцидом українського народу та за підтримку України, включно й у рамках гуманітарного проекту Папи Римського Франциска “Папа для України”. Евген Чолій також закликав до визнання Патріаршого статусу Українськ ої Греко-Католицької Церкви, яке підтримали в своїх резолюціях Річні загальні збори СКУ 2016 р. та 2017 р. Президент СКУ наголосив на значних реформах в Україні, а також на нищівних наслідках російської гібридної агресії проти України. Евген Чолій також порушив питання про заяву Папи Римського під час недавньої зустрічі з делегацією Московського Патріархату та наголосив на важливості надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Президент СКУ обговорив з Послом України у Ватикані Тетяною Іжевською відносини між Ватиканом та Україною.

Рівнож Евген Чолій відвідав Базиліку св. Петра та помолився перед мозаїками св. Володимира і св. Ольги та св. Кирила і св. Методія та поблизу мощей св. Йосафата.

Президента СКУ під час цієї подорожі супроводжувала Директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі Марина Ярошевич.

“Світовий Конґрес Українців буде й далі просувати перед Ватиканом важливі українські питання, включно й щодо визнання Патріаршого статусу Української Греко-Католицької Церкви,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 5 3 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою

рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: