О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців висловлює солідарність народу Канади у зв’язку з трагічним випадком щодо членів молодіжної гокейної команди

 11-04-2018 13:30 

Світовий Конґрес Українців висловлює солідарність народу Канади
у зв’язку з трагічним випадком щодо членів молодіжної гокейної команди


Світовий Конґрес Українців (СКУ) висловлює щирі співчуття родинам та друзям жертв трагічного випадку в провінції Саскачеван, Канада, який забрав життя 15 осіб та спричинив травмування 14 інших осіб, більшість із яких – юні гокеїсти, які їхали на змагання.

Цей трагічний випадок СКУ торкнувся всього світу, включно й народу України, який продовжує висловлювати співчуття та приносити квіти до канадських дипломатичних місій.

“Від імені 20-мільйонної української діаспори СКУ висловлює щирі співчуття народу Канади та молиться за всіх постраждалих під час цієї страшної трагедії,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.


Світовий Конґрес Українців (СКУ) є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 33
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: