О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ підтримує початкову оцінку кризи на Сході України Спеціальним представником Департаменту США з питань України

 28-07-2017 22:09 

26 липня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій надіслав вітальний лист послу Курту Волкеру, якого 7 липня 2017 р. було призначено Спеціальним представником Державного департаменту Сполучених Штатів Америки (США) з питань України.У своєму листі Президент СКУ підтримав початкову оцінку послом Куртом Волкером ситуації в Східній Україні та привітав рішення США долучитися до врегулювання кризи, спричиненої російською агресією в Україні.

“Світовий Конґрес Українців хоче продовжувати співпрацю з США в подальшій імплементації Мінських домовленостей, щоб забезпечити територіальну цілісність України і запевнити мир та стабільність у регіоні,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 30
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: