О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ вітає Резолюції Парламентської асамблеї ОБСЄ “Щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності України” та “Щодо зміцнення енергетичної безпеки в регіоні ОБСЄ”

 21-07-2017 16:03 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає прийняті Парламентською асамблеєю Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ) 9 липня 2017 р. Резолюцію “Щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності України” та Резолюцію “Щодо зміцнення енергетичної безпеки в регіоні ОБСЄ”.

У Резолюції “Щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності України” Парламентська асамблея ОБСЄ:
•знову заявляє про своє засудження тимчасової окупації Автономної Республіки Крим і міста Севастополь Російською Федерацією та нинішньої гібридної агресії Росії проти України в Донбасі;
•визнає, що Російська Федерація повністю не виконала положення попередніх резолюцій Парламентської асамблеї ОБСЄ про порушення основоположних Гельсінських принципів та міжнародних норм у сфері людських прав у тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та місті Севастополь;
•закликає держави-члени строго утримуватись від всяких кроків, які можуть призвести до прямого чи опосередкованого визнання результатів незаконних виборів до Державної Думи Федерального зібрання Російської Федерації у тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна).

Рівнож Парламентська асамблея ОБСЄ закликає:
•продовжувати консультації з метою досягнення домовленості про розгортання поліцейської місії в окремих районах Донецької і Луганської областей України;
•інститути ОБСЄ продовжувати здійснювати кроки зі спостереження за станом щодо людських прав у тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим і місті Севастополь та представленню відповідної звітності;
•Провід ОБСЄ, інституції ОБСЄ та держави-члени докладати зусилля та використовувати всі наявні інструменти, щоб сприяти звільненню всіх викрадених та незаконно затриманих громадян України, які стали політичними в'язнями в Росії.

Президент СКУ Евген Чолій просував низку представлених у цій резолюції питань під час робочих зустрічей 23 і 24 лютого 2017 р. з делегаціями ОБСЄ у рамках 16-ої зимової сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ у Відні, Австрія.

У своєму пресовому повідомленні від 28 лютого 2017 р. СКУ повідомив, що “Президент СКУ закликав до направлення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас і моніторингової місії в Крим та до посилення цільових економічних санкцій проти Російської Федерації аж до повного виконання нею Мінських домовленостей. Разом з цим Евген Чолій закликав до захисту людських і національних прав жителів окупованих Російською Федерацією територій Криму та Сходу України, а також до відповідних дій для звільнення Російською Федерацією українських політичних в’язнів, у тому числі й журналістів Романа Сущенка і Миколи Семени”.

Парламентська асамблея ОБСЄ також прийняла Резолюцію “Щодо зміцнення енергетичної безпеки в регіоні ОБСЄ”, в якій заявила, що:
•визнає, що зміцнення енергетичної безпеки вимагає прийняття послідовних заходів на національному, регіональному, і міжнародному рівнях у цілому ряді сфер, включаючи підвищення енергоефективності, забезпечення прозорих ринків, диверсифікацію енергопостачання, а також захист важливих об’єктів енергетичної інфраструктури і систем енергопостачання.

24 лютого 2017 р. Президент СКУ мав виступ на додатковому заході 16-ої зимової сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ на тему: ”Посилення енергетичної безпеки в регіоні ОБСЄ”, під час якого закликав країни, члени ОБСЄ, до диверсифікації шляхів отримання енергоресурсів, не обмежуючись їхнім постачанням з однієї країни”, оскільки зокрема Російська Федерація неодноразово використовувала енергетичну залежність як інструмент для тиску і залякування не лише України, але й держав ЄС.

“Світовий Конґрес Українців вітає Резолюцію “Щодо відновлення суверенітету і територіальної цілісності України” та Резолюцію “Щодо зміцнення енергетичної безпеки в регіоні ОБСЄ” Парламентської асамблеї ООБСЄ та закликає до якнайшвидшого втілення в життя цих резолюцій,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 16
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: