О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців заохочує підтримати народ України, одягнувши 17 травня 2018 р.українську вишиванку

 17-05-2018 22:50 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) заохочує всю українську діаспору та прихильників України підтримати народ України, одягнувши українську вишиванку 17 травня 2017 р., у Всесвітній день вишиванки.

День вишиванки, присвячений українській національній культурі і традиціям, було започатковано в Україні в 2006 р. Починаючи з 2014 р., він змінив свій статус на міжнародний, щоб залучити людей інших культур приєднатися до українців усього світу.

“Світовий Конґрес Українців закликає всю українську діаспору та прихильників України одягнути в четвер, 17 травня 2018 р., вишиту сорочку та цим самим заявити про свою солідарність з народом України, який з 2014 р. продовжує мужньо протистояти російській агресії та в той же час розбудовувати справді європейську, реформовану та незалежну Україну,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 19
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: