О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ продовжує термін подання заявок для довгострокових спостерігачів на президентські вибори 2019 р. в Україні

 10-02-2019 13:21 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) продовжує термін подання заявок до Міжнародної місії СКУ зі спостереження за виборами 2019 р. в Україні (Mісія) для довгострокових спостерігачів на президентські вибори до 17 лютого 2019 р.

Місія здійснюватиме моніторинг та надаватиме оцінку президентських виборів, призначених на 31 березня 2019 р., та у разі другого туру голосування, 21 квітня 2019 р., координуватиме діяльність довгострокових спостерігачів та висилатиме короткотермінових спостерігачів в Україну та в дипломатичні представництва України у всьому світі.

СКУ привертає увагу, що фізичне перебування в Україні для довгострокових спостерігачів не є обов’язковим. Довгострокові спостерігачі можуть долучитися до роботи Місії, пройшовши онлайн-тренінг, про який їх буде повідомлено додатково, та приділивши кілька годин на тиждень для здійснення медіа-моніторингу. Вільне володіння українською мовою є обов’язковим для довгострокових спостерігачів. Щоб подати заявку на участь у Місії в ролі довгострокового спостерігача (який не планує їхати в Україну чи бути короткотерміновим спостерігачем) достатньо заповнити спрощену аплікаційну форму, що знаходиться ТУТ. У інших випадках треба буде виповнити стандартну аплікацію.

СКУ також повідомляє, що 7 лютого 2019 р. Верховна Рада України прийняла законопроект № 9524 “Про внесення змін до деяких законів України щодо спостереження за виборчим процесом в Україні”, який забороняє громадянам Російської Федерації бути спостерігачами під час наступних президентських виборів в Україні. В законі зокрема зазначається, що особа, яка є громадянином (підданим) держави, визнаної Верховною Радою України державою‑агресором або державою-окупантом, не може бути спостерігачем на місцевих, парламентських чи президентських виборах в Україні. СКУ буде продовжувати уважно стежити за змінами виборчого законодавства в Україні.


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 29
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: