О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців висловлює глибокі співчуття у зв’язку з відходом у вічність св. пам’яті Івана Драча (1936-2018 рр.)

 24-06-2018 23:52 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) з глибоким сумом висловлює співчуття з приводу смерті св. пам’яті Івана Драча, відомого державного і громадського діяча, талановитого українського поета, перекладача, кіносценариста і драматурга, який після тяжкої хвороби відійшов у вічність 19 червня 2018 р.

Смерть св. пам’яті Івана Драча є великою втратою як для рідних і близьких покійного, так і для всього світового українства.

СКУ та об’єднана навколо нього понад 20-мільйонна українська діаспора пам’ятають св. пам’яті Івана Драча як незламного українського патріота, який своїм полум’яним поетичним словом і невтомною працею виборював незалежність України та сприяв її розбудові як демократичної, заможної європейської держави. Св. пам’яті Іван Драч стояв біля витоків взаємодії зі світовою українською діаспорою на новому історичному етапі, після проголошення незалежності Української держави. Упродовж десятиліть він співпрацював з СКУ в просуванні актуальних українських питань, щиро відгукувався на звернення СКУ та був активним учасником Конґресів та останніх Річних загальних зборів СКУ в серпні 2017 р. Св. пам’яті Іван Драч був ініціатором створення Української Всесвітньої Координаційної Ради та її першим Головою, який розгорнув співпрацю з українцями в світі, доносив до них, що Україна пам'ятає та цінує державотворчу діяльність української діаспори, серед якої він завжди був бажаним гостем.

За високі заслуги перед українським народом та Україною св. пам'яті Іван Драч був нагороджений найвищою нагородою СКУ - медаллю св. Володимира Великого, а також отримав низку високих нагород з боку Української держави, включно й звання Героя України.

Провід і членство СКУ поділяють велике горе родини і всіх близьких та друзів св. пам’яті Івана Драча та моляться за упокій його душі.


Вічна йому пам’ять!


СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 31
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: