О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Раді пропонують запровадити відповідальність за «безпідставне збагачення»

 22-06-2018 13:30 

Верховній Раді пропонують запровадити відповідальність за «безпідставне збагачення».

На сайті Ради 21 червня зареєстрований законопроект № 8517.

Документом пропонується внести зміни до закону «Про запобігання корупції» і ввести в законодавстві поняття «безпідставне збагачення», що означає «невідповідність рівня матеріального забезпечення особи відомостям про доходи, які вказані у декларації».

Відповідно до законопроекту, Національне агентство з питань запобігання корупції має також проводити перевірку декларацій щодо «наявності ознак безпідставного збагачення близьких осіб суб’єктів декларування».

Крім того, документом пропонується внести зміни до Кримінального кодексу і передбачити покарання за умисні дії з безпідставного збагачення у вигляді позбавлення волі строком до двох років з позбавленням права обіймати певні посади, для службових осіб – від двох до п’яти років.

Наразі українське законодавство передбачає відповідальність за незаконне збагачення. Під незаконним збагаченням розуміють набуття у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджена доказами.


https://www.radiosvoboda.org/a/news/29313417.html


рейтинг: 30
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: