О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців вітає рішення Верховної Ради України про створення Вищого антикорупційного суду

 11-06-2018 09:41 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає прийняття Верховною Радою України Закону “Про Вищий антикорупційний суд” 7 червня 2018 р.

Цей закон чітко вказує на те, що Україна серйозно прагне до ефективного та відчутного поборювання корупції та активно продовжує процес її європейської інтеграції.

“Світовий Конґрес Українців вітає цей критичний крок українських керівних органів для добробуту України та закликає якнайшвидше створити Антикорупційний суд”, - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 25
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: