О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ вітає обмежувальні заходи Європейського Союзу

 17-05-2018 22:39 

СКУ вітає обмежувальні заходи Європейського Союзу
проти п'яти осіб, пов’язаних з організацією нелегальних виборів у Криму


Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рішення Ради Європейського Союзу від 14 травня 2018 р. запровадити обмежувальні заходи проти п'яти російських осіб за дії, що підривають територіальну цілісність та суверенітет України. Ці посадові особи російської окупаційної влади сприяли проведенню російських президентських виборів 18 березня 2018 р. на території Криму та Севастополя, які є незаконно окуповані Російською Федерацією з лютого 2014 р.

Обмежувальні заходи передбачають заморожування активів та заборону відносно отримання віз, які зараз діють щодо 155 посадовців Російської Федерації та підтримуваних нею бойовиків на Сході України, а також щодо 38 юридичних осіб. Обмежувальні заходи були вперше запроваджені в березні 2014 р. Вони були продовжені 12 березня 2018 р. ще на півроку – до 15 вересня 2018 р.

“Світовий Конґрес Українців вітає запровадження обмежувальних заходів проти осіб, які порушують територіальну цілісність та суверенітет України, та закликає міжнародне співтовариство продовжувати здійснення тиску на Російську Федерацію, поки вона не деокупує Крим та не виведе свої війська з Донбасу,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 19
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: