О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій привітав прем’єрний показ фільму “Recovery Room” у Монтреалі

 19-06-2017 15:56 


15 червня 2017 р. у Домі української молоді в Монтреалі, Канада, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій привітав прем'єрний показ документального фільму “Recovery Room” (Післяопераційна палата), а зокрема його режисера Адріану Лугову, продюсера Юрія Лугового та мовного редактора Оксану Розумну.

Фільм “Recovery Room” висвітлює місію канадських пластичних хірургів і медсестер у Головному військовому клінічному госпіталі в Києві, Україна, з надання допомоги пораненим українським військовослужбовцям, які стали жертвами брутальної російської гібридної війни.

У 2017 р. цей документальний фільм, якому СКУ надав свій патронат, здобув чотири Голлівудські міжнародні незалежні нагороди, нагороду IndieFEST та шість нагород Міжнародного конкурсу фільмів Аccolade.

“Світовий Kонґрес Українців висловлює велике признання режисеру Адріані Луговій, продюсеру Юрію Луговому і всім, хто долучився до успіху документального фільму “Recovery Room”, та заохочує переглянути та підтримати цей зворушливий фільм, який представляє трагічні і героїчні сторінки життя захисників територіальної цілісності України,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Більше інформації про цей фільм можна знайти на веб-сайті www.recoveryroomthemovie.com .

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 14
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: