О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців закликає Президента Сполучених Штатів Америки зустрітись з Президентом України

 17-06-2017 16:41 

У листі до Президента Сполучених Штатів Америки від 15 червня 2017 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій закликав Президента Дональда Трампа зустрітися з Президентом України Петром Порошенком перед будь-якою зустріччю з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, щоб повністю зрозуміти виклики, перед якими постала Україна в своїх зусиллях захистити свою територіальну цілісність і одночасно забезпечити мир і безпеку в регіоні.

У цьому листі Президент СКУ привернув увагу до прогресу України на шляху до повної європейської інтеграції, акцентувавши на двох недавніх великих досягненнях: а) офіційному підписанні 17 травня 2017 р. Регламенту про безвізовий режим для громадян України до держав, що входять до Шенгенської зони, та б) схваленні 30 травня 2017 р. ратифікації Угоди про асоціацію між ЄС і Україною Сенатом Нідерландів.

Евген Чолій також відзначив прогрес України в проведенні реформ і антикорупційних заходів у той самий час, коли захищає себе від жорстокої гібридної війни, яку більше трьох років веде проти України Російська Федерація.

“Світовий Конґрес Українців впевнений, що українці можуть і надалі розраховувати на підтримку Сполученими Штатами Америки суверенітету і територіальної цілісності України,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 19
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: