О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Голос Донбасу був почутий 4 роки тому, коли Донбас вибрав Януковича

 01-01-1970 03:00 

Рінат Ахметов:" Что Хотят люди? Люди хотят, чтобы голос Донбаса был услышан (ПРИЙНЯТО1), люди хотят, чтобы Донбас уважали (ПРИЙНЯТО2), люди хотят иметь достойную работу, достойную зарплату (ПРИЙНЯТО3)...одним словом, люди хотят лучшей жизни(ПРИЙНЯТО4)!

Див. КОРИСНІ засоби для зміцнення здоров'я!!!

А от весь подальший текст мене не цікавить. Чому?! Та тому що:

1) Голос Донбасу був почутий 4 роки тому, коли Донбас вибрав ВФЯ.

2) Останні роки Донбас уважали так, що дай Боже іншому регіону, щоб його так уважали (щоб не рахувати вихідців з Донбасу на керівних посадах, хоча б порахуйте кількість відвідин Президетом і Прем*єром Донбасу та інших регіонів. Наприклад, порівняйте з Тернополем:))), тільки не гепніться зі стільця. Ні, панове, не говоріть мені, що за стільки років не можна було заїхати в Тернопіль!!!).

3) Достойна робота і зарплата обіцялась одним мужичком, який обіцяв покращення життя вже і сьогодні! Так от, він свою обіцянку стримав - погляньте на Межигір*я!!! Там у всіх була достойна робота і зарплата! Чого бунтувати?! Якщо Ваше бажання дастойної роботи і зарплати не лягає в канву "Межигір*я" - дивись пункт №4!

4) А за рахунок чого люди хочуть "лучшей жизни"?! Голосувати за хряка, який на Вашому горбу наживає статки? Чи за його послідовників,типу, Добкін - Ні, вже прозрли! Піти під Росію? - спитайте людей у Криму, як їм там зараз добре! Бажання пропаде! Ніхєра не робити і чекати, коли манна небесна сама впаде на голову...панове, будьте розумнішими! Під це Вам грошей ніхто не дасть, бо "тєкст по-дибільному напісан."

Див. 100% натуральні мила ручної роботи. Навіть для малечі (з 6 місяців). ДСТУ

Коротше. Якого грома один багатий дядя робить з нас всіх ідіотів і робить вигляд, ніби не помічає, що всі розуміють, що він робить з нас регіонів. Ой, ідіотів!


Сергій ПРИТУЛА


facebook.com


рейтинг: 0
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: