О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


У Росії церква надрукувала календар зі Сталіним. " Сталин не ушел в прошлое - он растворился в будущем." ФОТО!!!

 07-01-2014 20:44 

Патріарший видавничо-поліграфічний центр Свято-Троїцької Сергієвої Лаври надрукував календар на 2014 рік із зображеннями Йосипа Сталіна.

Про це у Живому журналі написав доктор історичних наук, професор РДГУ Михайло Бабкін.

Див. КОРИСНІ засоби для зміцнення здоров'я!!!

Користувач виклав фотографії декількох сторінок календаря. З випускних даних випливає, що макет календаря був виготовлений видавничим домом "Гідність", а надрукований у патріаршій друкарні.

ІД "Гідність", що спеціалізується на патріотичній тематиці, раніше випустив кілька видань, присвячених Сталіну, зокрема, календар із фотографіями радянського вождя на 2013 рік.

Див. Підготуй себе до зими!!!

Патріарший видавничо-поліграфічний центр Свято-Троїцької Сергієвої Лаври займається виготовленням як власної друкованої продукції, так і друкуванням чужих видань на замовлення.

Примітно, що представники Московського патріархату Російської православної церкви раніше неодноразово критично відгукувалися про діяльність Сталіна.

Див. Корисне. Відчуй справжній результат!

За часів перебування Сталіна при владі багато православних священиків зазнали репресій, а храми були зруйновані. Крім усього іншого в 1931 році за наказом Сталіна був підірваний храм Христа Спасителя в Москві.

Нагадаємо, що карикатури на Олімпіаду в Сочі викликали гучний скандал в Росії. На плакатах зображені персонажі, які дуже не сподобалися чиновникам. Серед зображень була і карикатура на Сталіна.

Див. Як правильно підготуватися до катання на лижах та активного відпочинку


babkin-mikhail.livejournal.com
рейтинг: 28
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: