О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


В пам’ять про Героїв Небесної Сотні: надихаюча звитяга

 24-02-2020 20:49 

20 лютого 2020 р. українці всього світу об’єднаються у вшануванні пам’яті мирних неозброєних протестувальників, яких ми пам’ятаємо як Героїв Небесної Сотні, котрі були жорстоко розстріляні в центрі Києва, захищаючи свободу, гідність та європейські прагнення українського народу.

Трагічні події на Майдані Незалежності шість років тому, 18-20 лютого, започаткували нову еру в історії незалежної України, яка була змушена знову захищати свій суверенітет, демократію та територіальну цілісність від іноземного агресора. Не змігши підкорити український народ, Російська Федерація незаконно окупувала Кримський півострів і місто Севастополь та вторглась у Донецьку та Луганську області на сході України.

Сьогодні український народ продовжує йти шляхом реформ і євроатлантичної інтеграції та надалі відданий тим принципам і цінностям, за які Герої Небесної Сотні заплатили своїми життями в ті вирішальні дні лютого.

Світовий Конґрес Українців та 20-мільйонна українська діаспора, яку він представляє, вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні та вимагають притягнути до відповідальності винних у цьому злочині.

Послідовно обстоюючи ці вимоги у зверненнях та зустрічах з представниками українських та міжнародних інституцій, ми закликаємо світову спільноту визнати Революцію Гідності - один із ключових моментів українського державотворення та виразник національної ідеї свободи – історичною подією та не піддаватися провокаціям російської дезінформації, спрямованим на її дискредитацію.

В ті буремні й криваві дні 2014 року Україна довела, що варто відважно відстоювати свою гідність та свободу. І сьогодні, щодня протидіючи гібридній агресії Російської Федерації, український народ продовжує захищати цінності, за які віддали свої життя Герої Небесної Сотні, — гідність, демократію, рівність та верховенство права.

“Нехай же посвята Героїв Небесної Сотні, усіх Героїв Революції Гідності та відважних захисників України буде постійним нагадуванням про крихкість миру, прав людини, верховенства закону та безпеки, – заявив Президент СКУ Павло Ґрод. – Їхня віра та впевненість у невід’ємному праві українського народу на гідне і вільне життя продовжують надихати кожного з нас працювати до остаточної перемоги”.


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 30
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: