О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Пам’ятаючи День гідності та свободи

 24-11-2019 15:58 

21 листопада 2013 р. народ України зібрався на столичній площі Незалежності, щоб захистити своє прагнення жити вільно та в демократії, яка поважає народний вибір. Цей день, який започаткував низку подій, що призвели до Революції Гідності з трагічними наслідками, ми відзначаємо як День гідності та свободи.

У відповідь на мирний протест через відмову режиму Януковича підписати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС влада вчинила насильство, яке спричинило масові демонстрації. Не здатний почути голос народу, режим застосував більш різкі заходи, внаслідок яких загинуло понад 100 невинних людей, яких ми вшановуємо та пам'ятаємо як Небесну Сотню.

Боротьба за свободу, яка розпочалася в цей день шість років тому, продовжується, оскільки гібридна війна Російської Федерації проти України постійно забирає життя мужніх захисників і невинних мирних жителів, а широкомасштабна дезінформаційна намагається дискредитувати Україну та її народ.

“Світовий Конґрес Українців (СКУ) вшановує всіх, хто став на захист права українського народу жити в гідності й свободі, а також тих, які й далі стоять на передовій лінії цієї сучасної війни, не допускаючи нового уярмлення України закордонним агресором, - заявив Президент СКУ Павло Ґрод. – Ми закликаємо міжнародне співтовариство пам’ятати про жертви українського народу в ім'я глобального миру і безпеки та й далі бути на боці українського народу, посилюючи тиск на Російську Федерацію для виведення з української території військ, найманців, зброї та матеріалів”.

Слава Україні! Героям слава!


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 36
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: