О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Міжнародна місія СКУ зі спостереження за виборами представила Попередні висновки

 04-04-2019 10:39 

Міжнародна місія СКУ зі спостереження за виборами
представила Попередні висновки:

Президентські вибори в Україні 2019 р. відповідають
міжнародним стандартам проведення демократичних виборів


1 квітня 2019 р. Міжнародна місія Світового Конґресу Українців (СКУ) зі спостереження за виборами представила Попередні висновки під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі в Києві, Україна, які підтверджують, що президентські вибори в Україні 2019 р. відповідають міжнародним стандартам проведення демократичних виборів.

Хоча спостерігачі зафіксували поодинокі порушення, це не вплинуло на результати виборів. Центральна виборча комісія України підтвердила, що явка виборців перевищує 60%.

Місія СКУ, яка складається з 219 спостерігачів з 16 країн, опублікує всеохоплюючий заключний звіт, що буде містити рекомендації для подальших покращень після завершення виборчого процесу.

“Владні структури України доклали значних зусиль, щоб вибори були прозорими та пройшли на найвищому рівні, без використання адміністративних ресурсів на підтримку будь-кого з кандидатів. Ми задоволені, що виборці змогли здійснити своє волевиявлення у день виборів”, – заявив Голова Місії СКУ Евген Чолій.Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 32
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2019 Разработка: