О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців закликає нащадків жертв Голодомору активно долучитися своїм голосом до всесвітніх заходів з нагоди його 85-ої річниці

 11-08-2018 21:48 


У 85-ту річницю Голодомору 1932-33 рр., яка буде відзначатись у 2018 р., Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає нащадків жертв Голодомору, які проживають по всьому світу, долучитися своїм голосом до піднесення обізнаності та освітніх заходів на міжнародному, національному та місцевому рівнях.
Наші цілі включають:
•гідне вшанування жертв Голодомору;
•розуміння та вшанування свідків Голодомору;
•забезпечення належного визнання цього геноциду міжнародним співтовариством;
• забезпечення передання історії про Голодомор майбутнім поколінням.

Якщо Ви вирішите додати своє ім'я до створеної СКУ бази даних, ми поділимося з Вами інформацією про заходи, які здійснюються або розробляються для досягнення наших цілей.

Широке розповсюдження історії про Голодомор є в інтересах усього українського народу. Це був жахливий злочин у нашій історії, який продовжує визначати нас як народ сьогодні. Розуміння цієї історії значною мірою сприятиме пошуку шляхів уперед. Для досягнення успіху нам потрібен ваш голос!

Запевняємо, що Ваше ім'я не буде передано стороннім особам або приєднано до будь-якої ініціативи без Вашої явної згоди.

Підписатися на отримання інформації можна за цим ПОСИЛАННЯМ.

Щоб отримати додаткову інформацію, звертайтесь на електронну пошту до Ірини Мицак з Міжнародного координаційного комітету при СКУ в справі Голодомору: holodomor85@ukrainianworldcongress.org.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.


Світовий Конґрес Українців


рейтинг: 22


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: