О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Нова Європа: як її бачать українці?

 02-08-2018 19:44 

10 липня Центр "Нова Європа" презентував результати соціологічного дослідження щодо сприйняття українцями процесу євроінтеграції на регіональному рівні.

Під час заходу виступили Альона Гетьманчук, директорка Центру «Нова Європа», Ольга Стефанішина, директорка Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, та Сергій Солодкий, перший заступник директора Центру «Нова Європа».
Зокрема, опитування показало, що українці повірять в успішну європейську інтеграцію, якщо побачать поліпшене обслуговування в лікарнях, дитсадках чи школах. Майже 40% опитаних громадян обрали саме цю ознаку успішної євроінтеграції. Для більше третини (33%) українців успішна євроінтеграція вимірюватиметься поліпшенням транспортної інфраструктури – наприклад, відбудованими дорогами, безпечним і комфортним громадським транспортом. Для такої ж кількості опитаних успішна євроінтеграція має проявлятися в появі нових робочих місць, приході іноземних інвесторів.

Усі фото із заходу дивіться за посиланням

Повний відеозапис презентації соціологічного дослідження
Опитування здійснювалося у травні 2018 року на замовлення Центру «Нова Європа» соціологічною компанією GfK Ukraine у рамках реалізації проекту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

рейтинг: 22
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: