О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців вітає двопартійну Резолюцію Комітету із закордонних відносин Сенату США з засудженням нелегальної окупації Криму Російською Федерацією

 29-07-2018 22:13 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає двопартійну Резолюцію Комітету із закордонних відносин Сенату Сполучених Штатів Америки (США) від 26 липня 2018 р., яка рішуче засуджує нелегальну окупацію Криму Російською Федерацією.

Резолюція зокрема стверджує, що Сенат: (1) ще раз наголошує, що Крим є частиною суверенної території України; (2) підкреслює, що політика Сполучених Штатів повинна залишатись такою, що Крим є частиною України, і тому слід відмовитися від намагань змінити цей статус, демографію чи політичний характер Криму; [...] (6) закликає уряд Сполучених Штатів у координації з Європейським Союзом, Організацією Північноатлантичного Договору та членами міжнародної спільноти надати пріоритет зусиллям, щоб запобігти подальшій консолідації незаконних окупаційних сил у Криму, ще раз підтвердити єдине протистояння діям Російської Федерації в Криму та забезпечити там дотримання людських прав усіх осіб;

Резолюція, співавторами якої є американські сенатори Роб Портман (Р.-Oг.), співголова Сенатського українського кокусу, та Боб Менендез (Д.-Н.-Дж.), член Комітету з закордонних відносин Сенату, цілком підтримує підтвердження від 25 липня 2018 р. з боку Державного секретаря США Майка Помпео про відмову Сполучених Штатів визнавати окупацію Російською Федерацією Криму та про зобов'язання дотримуватись цієї політики, доки територіальну цілісність України не буде відновлено.

Серед інших осіб, які підтримали Резолюцію, є сенатори Пат Тумей (Р.-Пенс.); Дік Дурбін (Д.‑Ілл.); Марко Рубіо (Р.-Фл.); Кріс Кунс (Д.-Дел.); Джонні Ісаксон (Р.-Дж.); Ед Маркі (Д.‑Mасс.); Бен Кардін (Д.-Мер.), Шеррод Браун (Д.-Oг.) та Корі Букер (Д.-Н.Дж.).

“Світовий Конґрес Українців висловлює признання Комітету із закордонних відносин Сенату США за його принципову позицію та закликає Сенат США до якнайшвидшої ратифікації Резолюції та посилення санкцій проти Російської Федерації, доки Крим не буде повернуто під український контроль,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 22
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: