О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ закликає МВФ відмовитися від своєї вимоги щодо підвищення тарифу на газ для надання наступного фінансового траншу

 18-07-2018 12:44 

17 липня 2018 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій надіслав лист до Крістін Лаґард, Директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ), у якому закликав МВФ переглянути вимоги щодо підвищення тарифу на газ українським домогосподарствам для надання наступного фінансового траншу МВФ.

У цьому листі Президент СКУ наголосив, що, попри триваючу російську агресію та пов'язані з цим економічні труднощі, Україна продовжує амбітну програму реформ, намагаючись запобігти подальшому погіршенню рівня життя населення. Багато з цих реформ, які включали скоординовану підтримку міжнародних фінансових установ та тиск з боку громадянського суспільства, стали успішними. Однак Україні й далі потрібна підтримка з боку міжнародного співтовариства, аж поки багатосистемні реформи, ініційовані протягом останніх років, почнуть приносити видиму користь для її економіки.

“Призупинення наступного фінансового траншу МВФ поставить під загрозу досить крихку соціально-економічну ситуацію в Україні, негативно вплине на програму реформ та створить економічну невизначеність. Зважаючи на вищесказане, СКУ закликає МВФ відмовитися від своєї вимоги щодо підвищення тарифу на газ українським домогосподарствам для надання наступного фінансового траншу МВФ. Надання наступного фінансового траншу МВФ сприятиме подальшим реформам на користь українського народу та забезпечить швидше зростання ВВП,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 24
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: