О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ вітає продовження Європейським Союзом економічних санкцій проти Російської Федерації

 05-07-2018 22:55 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рішення Європейської Ради під час Саміту Європейського Союзу (ЄС), що відбувся 29 червня 2018 р. у Брюсселі, Бельгія, - продовжити економічні санкції проти Російської Федерації ще на шість місяців, до 31 січня 2019 р., у відповідь на відсутність прогресу у виконанні Мінських домовленостей.

Санкції продовжують обмеження ЄС щодо комерційної діяльності у фінансовому, енергетичному та оборонному секторах, а також у сфері товарів подвійного використання Російській Федерації.

Економічні санкції у даних секторах були введені проти Російської Федерації 31 липня 2014 р. у відповідь на її дії, що порушують суверенітет і територіальну цілісність України. З того часу санкції поновлювалися кожні шість місяців.

У заяві Cаміту лідери ЄС також закликають Російську Федерацію взяти на себе відповідальність за знищення цивільного лайнера MH17 над Східною Україною 17 липня 2014 р., що забрало життя усіх 298 людей на борту, а також “усіма зусиллями сприяти процесу встановлення істини, забезпечення правосуддя та визначення відповідальності”.

“Світовий Конґрес Українців висловлює вдячність Європейському Союзу за підтримку санкційного тиску на Російську Федерацію, який демонструє, що порушення основоположних цінностей, таких, як територіальна цілісність незалежних держав, є неприпустимим,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: