О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


У разі початку війни з Росією НАТО не зможе дістатися до країн Балтії - The Washington Post

 25-06-2018 18:45 

Швидка військова відповідь на загрозу буде проблематичною.

Військові Сполучених Штатів і НАТО не встигнуть зупинити російські війська в разі їх вторгнення в Польщу і країни Балтії через європейські паспортні перевірки і "впертість залізничних компаній". Про це пише The Washington Post у неділю, 24 червня.Зазначається, що США провели як мінімум одні подібні навчання."Затримки - суміш бюрократії та поганої інфраструктури - могли б дозволити Росії захопити територію НАТО в Балтії, в той час як штаб армії США буде все ще заповнювати 17 форм для перекидання передових військ НАТО з території Німеччини до Польщі", - йдеться у тексті.У виданні додали, що багато перешкод будуть усунуті після офіційного оголошення війни, але впродовж періоду невизначеності швидка військова відповідь на загрозу буде проблематичною.Нагадаємо, 3 червня у Вільнюсі розпочались військові навчання НАТО Saber Strike ("Удар шаблі"), у яких візьмуть участь близько 18 тисяч військовослужбовців країн-членів НАТО та партнерів військово-політичного блоку.

25 травня стало відомо, що через східні регіони Німеччини в рамках операції "Атлантична рішучість" ( "Atlantic Resolve") у напрямку країн Балтії та Польщі рухаються дві величезні колони американських бойових машин, у тому числі танків. Близько 2000 машин прямували на навчання НАТО в країни Балтії.


УНІАН


tyzhden.ua/News/215986


рейтинг: 47
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: