О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій здійснив візит на Мальту

 05-06-2018 23:57 

31 травня - 1 червня 2018 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій здійснив візит до Валетти, Мальта, з метою просування актуальних українських питань із владними структурами та громадянським суспільством у цій країні.

Під час зустрічей з урядовцями та парламентарями Президент СКУ нагадав мальтійській владі про гібридну агресію Російської Федерації, яка окупувала Кримський півострів та продовжує військову агресію у Східній Україні. У зв’язку з цим він закликав Мальту як члена Європейського Союзу (ЄС) працювати над підтриманням і посиленням режиму санкцій проти Російської Федерації за порушення нею територіальної цілісності України та приниження людських прав українців та кримських татар. Президент СКУ також поділився останньою інформацією щодо реформ в Україні та закликав Мальту підтримувати подальший процес євроінтеграції України аж до набуття нею членства в ЄС.Протягом зустрічі з членами Асоціації українців на Мальті, Президент СКУ ознайомився з побажаннями та потребами українців на Мальті, а також обговорив можливості подальшої співпраці з СКУ.

Під час поїздки на Мальту Евгена Чолія супроводжувала Директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі Марина Ярошевич.

“Світовий Конґрес Українців закликає Мальту продовжувати підтримувати Україну, що сьогодні захищає наші спільні європейські цінності та стоїть на сторожі миру в Європі”, – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Список осіб, з якими зустрівся Президент СКУ:

Абела Кармело, Міністр закордонних справ і розвитку торгівлі Мальти
Боннічі Кармело, Депутат Націоналістичної партії, депутат Парламенту Мальти
Боннічі Марк, Міжнародний секретар Лейбористської партії, депутат Парламенту Мальти
Гілл Кетлін, Надзвичайний і Повноважний Посол Сполучених Штатів Америки на Мальті
Дебоно Крістофер, Почесний Консул України на Мальті
Делія Адріан, Лідер опозиції, Голова Націоналістичної партії, депутат Парламенту Мальти
Каміллері Байрон, Голова Делегації Мальти до Міжпарламентського союзу, депутат Парламенту Мальти
Льюїс Едвард, Голова Комітету закордонних та європейських справ, депутат Парламенту Мальти
Фаруджа Майкл, Міністр внутрішніх справ та національної оборони Мальти


СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

рейтинг: 25
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: