О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


У Варшаві пройшов день польсько-української солідарності

 22-05-2018 21:12 

У неділю, 20.05.2018, у Варшаві пройшов день польсько-української солідарності, організований групою громадських активістів, які у Польщі щодня виступають на захист Конституції і верховенства права. Захід пройшов біля пам'ятника маршала Юзефа Пілсудського.

Учасники віддали шану генералу Марку Безручку і його воїнам, які спочивають на Православному кладовищі на Волі. Зокрема було оголошено про ініціативу з перейменування однієї із варшавських вулиць на вулицю імені Героїв Майдану (поновлено збір підписів за відповідну петицію до міської влади; вулиця має з'явитися біля скверу Тараса Шевченка і російського посольства).

Захід доповнив концерт українського барда Віктора Реки – важко пораненого учасника Майдану, якого було включено до програми допомоги пораненим і госпіталізованим у Польщі, який згодом перевіз до Польщі і свою сім'ю. З нагоди надавнього Дня Вишиванки були представлені українські традиційні костюми, в яких з 'явилися діти – учасники шкільного хору української школи у Варшаві "Материнка", пісні якої зворушили учасників мітингу.

Організатори також згадали 74-ті роковини сталінської депортації кримських татар з Криму в Центральну Азію, Помаранчевий і Європейський майдани, російську агресію і окупацію, допоміжні акції організовані Польщею для України.

На мітингу зібралося близько 200 людей – друзів України і українців, які проживають у Варшаві. Зокрема, виступали Юрій Рейт – перший голова Союзу українців у Польщі, депутати польського Сейму, які одними з перших польських політиків, що з'явилися у листопаді 2013 року на київському Майдані Незалежності – Марцін Свєнціцкий і Міхал Щерба, Бартош Крамек і Йоанна Цупер з Фундації “Відкритий Діалог”, Кайтан Врублевський з організації «Громадянська солідарність в дії» та представник Посольства України в Польщі – Юлія Бородій.

Далі презентуємо відкритий лист, який організатори зачитали під час заходу та декілька фото із заходу, які Ви можете використовувати. Автор фото: Spacerowiczka.

рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Комментарии
Зарегистрированный JamesEminy 2018-07-24 18:31:32
  интернет маркетинг продвижение и поисковая оптимизация сайтов seo По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно
  0   |   0  
Зарегистрированный JamesEminy 2018-07-27 13:56:47
  seo продвижение сайтов это комплекс мероприятий По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно
  0   |   0  
Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: