О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Розширення санкції викличе в Росії спад економіки - Morgan Stanley

 18-05-2018 14:25 

Зростання світових цін на нафту не зможе послабити негативний вплив санкцій.

Посилення американських санкцій щодо Росії, якщо їх дія буде поширюватися на системоутворюючі державні компанії, призведе до спаду виробництва та уповільнення економічного зростання. Негативний ефект від санкцій може нівелювати навіть поліпшення ситуації в країні через зростання світових цін на нафту до $ 70 за барель. Про це йдеться в прогнозі банку Morgan Stanley, повідомляє РБК.

Внесення яких саме російських системоутворюючих держкомпаній в санкційний список може спровокувати рецесію, Morgan Stanley уточнювати не стали.

Також Morgan Stanley погіршив прогноз для російської економіки за базовим сценарієм, який не передбачає посилення санкцій. Аналітики банку тепер вважають, що ВВП Росії виросте в 2018 році на 1,8% (раніше передбачалося зростання на 2,3%).


Читайте також: Порошенко запровадив санкції проти осіб і компаній, причетних до російської агресії проти України


Повідомлялося, що в США намагаються не допустити реалізацію проекту "Північний потік-2" і не виключають введення санкцій проти компанії Nord Stream 2, яка займається будівництвом даного газопроводу.

Також, президент США Дональд Трамп доручив Держдепартаменту підготувати план впровадження санкцій проти Росії у разі, якщо розвідка буде мати інформаію, що Москва порушила договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД).


https://dt.ua/ECONOMICS/rozshirennya-sankciyi-vikliche-v-rosiyi-spad-ekonomiki-morgan-stanley-278163_.html


рейтинг: 17
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: