О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Українські військові перемогли на змаганнях НАТО TIDE Hackathon 2018

 23-04-2018 22:17 

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко нагородив представників військ зв’язку Збройних Сил України, які стали переможцями змагань НАТО з програмування «TIDE Hackathon 2018».


Про це йдеться у повідомленні Генштабу .

"Перемога у подібних змаганнях не лише підвищує імідж Збройних Сил, а й демонструє світові здатність України бути лідером у високотехнологічних сферах. Отриманий військовими зв’язківцями досвід буде застосовано для реалізації національних проектів з розробки та впровадження елементів системи управління Збройними Силами України за стандартами НАТО, а також для організації національного змагання Хакатон у 2018 році", - зазначив Муженко.Муженко вручив військовим програмістам відзнаки Міністерства оборони «За зразкову службу» та нагородив почесними нагрудними знаками начальника Генерального штабу «За досягнення у військовій службі» І та ІІ ступенів.

Зазначається, що згадані змагання започатковані як засіб для швидкого та ефективного пошуку нових технічних рішень та розробки програмних і апаратних продуктів.


expres.ua/news/2018/04/23/292368-ukrayinski-viyskovi-peremogly-zmagannyah-nato-tide-hackathon-2018


рейтинг: 18
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: