О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Десята ювілейна Хресна хода з нагоди Дня Хрещення Руси-України відбудеться у Києві

 26-07-2017 18:45 

П’ятниця. 28 липня 2017 року в День Хрещення Руси-України відбудеться ювілейний десятий Всеукраїнський Хресний хід Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Очолить Хресну ходу особисто Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Нагадаємо, що цьогоріч Першоієрарху Київського Патріархату виповнилось 88 років.


Вперше учасники бойових дій на Сході України, військові священики та волонтери організовано візьмуть учать у щорічній великій Хресній ході. На початку своєї колони вони понесуть унікальну, освячену в Михайлівському Золотоверхому монастирі ікону Пресвятої Богородиці – покровительки українських воїнів.

Журналісти матимуть змогу поспілкуватися з учасниками бойових дій та священиками, які несуть своє служіння на передовій.

Розклад:

О 09:30 у Володимирському Патріаршому Кафедральному Соборі відбудеться Божественна Літургія з нагоди храмового свята.

Хресний хід розпочнеться після Божественної Літургії близько 11:30 від центрального входу Володимирського Патріаршого Кафедрального Собору (бульвар Тараса Шевченка, 20) та пройде центром Києва, через бульвар Тараса Шевченка, вулицєю Володимирською, через Михайлівську площу, вулецею Трьохсвятительською і завершиться молебнем біля пам'ятнику Святому князю Володимиру Великому, не пізніше 13:00.

По завершенню молебня Святійший Патріарх Філарет поспілкується із журналістами.рейтинг: 25
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: