О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій зустрівся з українською громадою Цюриха

 07-07-2017 22:33 

Президент Світового Конґресу Українців Евген Чолій зустрівся з українською громадою Цюриха


2 липня 2017 р. у рамках робочого візиту до Швейцарії Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій побував у Цюриху, де зустрівся з місцевою українською громадою.

Президент СКУ був присутній на Службі Божій у Крипті Церкви Пресвятої Богородиці та зустрівся з о. Назарієм Заторським і о. Ігорем Ранцею з Єпархії св. Володимира Великого у Парижі для українців греко-католиків у Франції, Бельгії, Нідерландах, Люксембурзі і Швейцарії.

Після цього Евген Чолій був на громадському обіді, під час якого поінформував про 50-літню діяльність СКУ.

Президента СКУ супроводжувала Директор Представництва СКУ зі зв’язків з міжнародними організаціями в Брюсселі Марина Ярошевич.

“Світовий Конґрес Українців вітає українську громаду в Цюриху з просуванням обізнаності про СКУ під час його 50-літнього ювілею,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: