О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Україна підвищуватиме рівень прозорості та ефективності в сфері управління державними ресурсами за підтримки Європейського Cоюзу і Світового банку

 06-07-2017 15:05 

КИЇВ, 30 червня, 2017р. - Україна має на меті вдосконалити сферу управління державними ресурсами, знизити рівень корупції і пришвидшити реформу у сфері державного управління шляхом участі в Проекті зі зміцнення системи управління державними ресурсами, який отримав спільну підтримку з боку Європейського Союзу і Світового бан ку. Грант в розмірі 3,03 мільйони євро, наданий Європейським Союзом, буде реалізовано основними установами-бенефіціарами проекту - Міністерством фінансів та Національним агентством України з питань державної служби за підтримки Світового банку.

Для досягнення більшої прозорості та ефективності управління державними ресурсами проект допомагатиме органам влади України в автоматизації системи управління людськими ресурсами та управління даними про фонд заробітної плати для 250 тис. державних службовців і співробітників державних органів. Водночас проект працюватиме над розбудов� �ю спроможностей Міністерства фінансів у сфері управління державними фінансовими даними.

Проект повністю відповідає пріоритетам недавно затвердженої Концепції партнерства Світового банку з Україною, яка підтримує урядові антикорупційні реформи і реформи в сфері управління.

«Світовий банк і Європейський Союз спільною діяльністю повністю підтримують стратегію уряду України щодо зміцнення прозорості та ефективності державних установ і сфери управління державними ресурсами», - зазначила Сату Кахконен, директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України. - «Ми очікуємо, що ці важливі зуси� �ля також призведуть до зниження корупції та вдосконалення системи управління, щоб усі українці змогли повною мірою отримати користь від ефективного використання державних ресурсів».

У партнерстві зі Світовим банком Європейський Союз підтримуватиме дві великі комплексні реформи, прийняті урядом України.

«По-перше, реформа державного управління спрямована на створення прозорої системи державного управління, а також створення ефективної та професійної державної служби», - зазначає Хюґ Мінґареллі, посол Європейського Союзу в Україні. - «По-друге, реформа націлена на зміцнення системи управління державними фінансами Укра їни, щоб державні фінансові ресурси розподілялись ефективно і щоб значно покращити якість державних послуг для громадян».

Із загального Цільового фонду, що нараховує 5 мільйонів євро, 3,03 млн. євро буде виділено на фінансування заходів, здійснюваних урядом України через Міністерство фінансів і Національне агентство України з питань державної служби. Решту суми, тобто трохи менше 2-х мільйонів євро, буде використано на фінансування консультаційних послуг та анал ітичну діяльність Світового банку. Ця діяльність Світового банку сприятиме розробці і реалізації інформаційної системи управління людськими ресурсами, впровадженню реформи бухгалтерського обліку в державному секторі, прогнозуванню доходів, розбудові спроможностей у сфері податкової політики, розвитку стратегії запровадження інформаційних технологій в секторі управління державними фінансами, а також аналізу ефективності державних витрат.

Ця підтримка здійснюється в рамках Програми партнерства між Генеральним директоратом ЄС (DG NEAR) і Світовим банком та повністю фінансується Європейським Союзом.рейтинг: 15
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: