О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Kонґрес Українців вітає одностайне рішення держав, членів ЄС, продовжити цільові економічні санкції проти Російської Федерації

 29-06-2017 22:54 

Світовий Kонґрес Українців (СКУ) вітає одностайне рішення 28 червня 2017 р. усіх 28 держав, членів Європейського Союзу (ЄС), продовжити до 31 грудня 2017 р. цільові економічні санкції проти Російської Федерації, пов’язані з повною реалізацією Мінських домовленостей.

Санкції, введені з боку ЄС у липні 2014 р. у відповідь на нелегальну окупацію Російською Федерацією Криму і Севастополя та її подальше вторгнення на територію Східної України, спрямовані на фінансові, енергетичні і оборонні сектори та включають заборону експорту на зброю та товари, які можуть бути використані для військових цілей у Російській Федерації.

“Світовий Конґрес Українців високо оцінює держави, члени ЄС, за підтримку твердої позиції щодо територіальної цілісності України та закликає посилити тиск на Російську Федерацію, щоб вона вивела свої війська з української території”, − заявив Президент СКУ Евген Чолій.СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 20
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: