О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців вітає рекомендації Оперативної групи

 28-06-2017 21:43 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рекомендації Оперативної групи з національної безпеки (Оперативна група) Мережі друзів України, яка закликає до посилення військової допомоги США для України.

Двопартійна Оперативна група, що складається з колишніх посадовців системи оборони, послів та експертів з питань безпеки США, випустила перелік рекомендацій, у тому числі й щодо військової зброї, розвідки та підготовки кадрів, які допоможуть Україні продовжувати успішно захищати свою територіальну цілісність від невпинної агресії Російської Федерації та мати додаткові важелі для політичних зусиль, щоб переконати Москву дотримуватись своїх зобов'язань у рамках Мінських домовленостей.

“Як організація з підтримки рекомендацій Оперативної групи, Світовий Конґрес Українців закликає Сполучені Штати Америки надати Україні необхідну військову підтримку в рамках статусу України як основного союзника НАТО, який не є його членом,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Мережа друзів України є ініціативою Фонду “США-Україна”.

З прес-конференцією Оперативної групи на цю тему можна ознайомитись ТУТ


СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 16
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: