О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


Світовий Конґрес Українців вітає режисера документального фільму “Recovery Room” Адріану Лугову з удостоєнням нагород

 15-05-2017 20:30 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає режисера документального фільму “Recovery Room” (“Післяопераційна палата”) Адріану Лугову, а також продюсера Юрія Лугового і композитора Романа Лугового з нещодавнім удостоєнням нагород, зокрема трьох Голлівудських міжнародних незалежних документальних нагород у категоріях музичного оформлення, жінка-продюсер і повнометражний іноземний фільм, та нагороди IndieFEST за повнометражний документальний фільм.

Цей документальний фільм розповідає про поїздку відданих канадських добровольців, пластичних хірургів і медсестер до Головного військового клінічного госпіталю в Києві, Україна, які допомогли змінити життя поранених українських військовослужбовців, які стали жертвами внаслідок вторгнення Російської Федерації на Схід України. Медичні місії було організовано під егідою Канадсько-Української Фундації.

СКУ гордий тим, що надав патронат фільму “Recovery Room”.

“Світовий Kонґрес Українців заохочує всіх підтримати фільм “Recovery Room”, який демонструє мужність і жертовність молодих українських захисників на Сході України,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.recoveryroomthemovie.com

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 25
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: