О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


СКУ підтримує заклик ООН до дій, щоб запобігти голодним смертям у Кенії, на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені

 17-03-2017 22:58 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) приєднується до заклику Організації Об'єднаних Націй (ООН) щодо негайних дій з боку міжнародного співтовариства, щоб запобігти голодним смертям мільйонів людей у Кенії, на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені.

22 лютого 2017 р. Генеральний секретар ООН Антоніо Ґутерріш став бити тривогу від імені більше ніж 20 мільйонів людей на північному сході Нігерії, в Сомалі, Південному Судані та Ємені, які постали перед нищівною нестачею продуктів харчування, та закликав до “серйозних і термінових” дій з боку міжнародного співтовариства, щоб допомогти слабким країнам запобігти катастрофі.

10 березня 2017 р. Заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та Координатор надзвичайної допомоги ООН Стівен О’Браєн повідомив Раду Безпеки ООН про ситуацію в Кенії, Сомалі, Південному Судані та Ємені: “Ми перебуваємо в критичній точці нашої історії. Вже на початку року ми постали перед найбільшою гуманітарною кризою від часу створення ООН.”

“Українці, які пережили Голодомор-геноцид та непростиму байдужість до життів мільйонів невинних чоловіків, жінок і дітей, підтримують заклик ООН до дій з боку міжнародного співтовариства, щоб запобігти ще одній катастрофі в світі, - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.рейтинг: 19
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: