О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


15 березня, о 15.00, в Шевченківському районному суді м. Києва (вул. Дегтярівська, 31А) відбудеться розгляд по суті справи №761/8376/16-к про порушення правил дорожнього руху Сергієм Калиновським, вна

 14-03-2017 22:58 

15 березня, о 15.00, в Шевченківському районному суді м. Києва (вул. Дегтярівська, 31А) відбудеться розгляд по суті справи №761/8376/16-к про порушення правил дорожнього руху Сергієм Калиновським, внаслідок чого загинуло 2 осіб.
Сергій Калиновський - колишній пасинок Дмитра Фірташа, на спортивному BMW-M6 на великій швидкості в’їхав у припаркований на бульварі Шевченка автомобіль «Жигулі». Водій «Жигулів» – прапорщик внутрішній військ Віталій Куликовський – загинув. У нього залишилися дружина та двоє дітей. Також від травм у лікарні померла пасажирка BMW-M6 25-річна Анастасія Броннікова.
Смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася у 2007 р., однак тоді Калиновському вдалося уникнути покарання...

У 2015 р. колишнього пасинка Дмитра Фірташа знову затримали за грубе порушення ПДД. Він був у стані алкогольного сп’яніння та не мав при собі документів.
Просимо представників ЗМІ та активних громадян взяти на громадський контроль розгляд судової справи з метою не допустити уникнення справедливого покарання для "VIp-водія"!
Розглядатиме справу суддя Трубніков А. В.

рейтинг: 16
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2018 Разработка: