О Проекте   Игры   Сам себе Политикантроп   Пикейные жилеты   Книги наших авторов     Регистрация | Вход


ЧИТАЙМО!

 01-10-2012 10:06 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, і саме нині у багатьох містах країни, з ініціативи місцевих бібліотек та Української бібліотечної асоціації (УБА) відбуваються різноманітні заходи, акції, мистецькі та ігрові дійства. Наприклад, у Києві, усупереч погодним умовам (прохолодний вітер і більш ніж неприємний дощ), працівники Української бібліотечної асоціації (УБА) презентували «Бібліотечний Київ» - карту з адресами усіх бібліотечних закладів міста, та провели для дітей ігри і вікторини «Світ казок запрошує».

Для дорослих читачів бібліотекарі підготували інформацію щодо комунікаційних ресурсів та інформаційного потенціалу українських бібліотек – адже щороку зростає кількість міських та сільських бібліотек, які приєднуються до всеукраїнської та міжнародної on-line мережі «Всесвітня бібліотека» (Global Library network) – до речі, її появу ініціював Білл Гейтс. Його фонд нині підтримує в Україні програму «Бібліоміст».

Нічого дивного: як стверджують бібліотекарі, ситуація з цими унікальними закладами просвіти, культури та інформації у реаліях сьогоденної України потребує постійної уваги та регулярної підтримки бібліотек. Влада традиційно нарікає на брак коштів для модернізації бібліотек, для поповнення бібліотечних фондів. Тож розвиток бібліотек та наповнення їхніх фондів – це справа самих бібліотекарів. благодійних фондів, меценатів, письменників. «Подаруй бібліотеці книгу!» - гасло дещо незрозуміле багатьом європейцям або мешканцям США, але вельми актуальне для України. Письменники, ділові люди, політики, зірки шоу-бізнесу і спорту ідуть до бібліотек з книгами, зустрічаються там з читачами і заохочують українців до читання.

А отже – зі святом усіх, хто ще пам’ятає містику книги та «острови скарбів», що ними є бібліотеки!


Богдана Костюк
рейтинг: 35
голосование окончено


<<Вернуться в раздел

Добавить комментарий
Ваше имя:  
Редакция категорически не согласна с мнениями журналистов, помещенными на сайте, и морально готова свалить ответственность на кого угодно.
Главный редактор Эммануил Отнюдь
 
 
Использование материалов разрешается только при условии ссылки
(для интернет-изданий - гиперссылки) на Politican.com.ua

© Politikan.com.ua 2008-2020 Разработка: